کیش NO FURTHER A MYSTERY

کیش No Further a Mystery

کیش No Further a Mystery

Blog Article

از جاذبه های خاص کیش می توان به شه باستانی حریره کیش اشاره کرد

ضمن اینکه در تابستان به دلیل کم بودن مسافرها می‌توانید از حراجی‌ها و تخفیف تور و پرواز هم استفاده کنید.

بنابراین اگر قصد خرید تور لوکس کیش را دارید، نگاهی به نظرات کاربران درباره هتل‌ها بیندازید و بهترین را انتخاب کنید.

سواحل نقره‌­ای کیش در نور خورشید مانند الماس می‌­درخشند. همچنین وجود مرجان­‌ها باعث شده آب دریا در این جزیره به قدری شفاف باشد که به راحتی بتوانید کف دریا را ببینید.

take a look at جاهای دیدنی تهران examine جاهای دیدنی مشهد examine جاهای دیدنی کیش explore جاهای دیدنی شیراز take a look at جاهای دیدنی اصفهان examine جاهای دیدنی استانبول

اما یکی از جاذبه‌های آبی کیش در تور لحظه آخری کیش را می‌توان ساحل مرجانی آن در نظر گرفت. این ساحل بسیار زیبا که از صخره‌ها و همینطور خط ساحلی مرجانی بسیار زیبایی بهره می‌برد، می‌تواند چشم هر مهمانی را به خود خیره کند و دل هرکسی را به دست آورد.

از دیگر راه‌های سفر به جزیره کیش استفاده از قطار می‌باشد. مسافران می‌توانند تا بندر عباس را با قطار طی کرده و از بندر عباس تا کیش را با استفاه از هواپیما یا کشتی‌های مسافربری طی کنند و خود را به جزیره کیش برسانند.

مسافران می‌توانند با رِنت و اجاره انواع ماشین‌های لوکس و گران قیمت در جزیره رانندگی کنند؛ اما باید به خاطر داشته باشند که رانندگی با سرعت بالای ۶۰ کیلومتر در ساعت در مسافرت به کیش این جزیره ممنوع بوده و در صورت رانندگی با سرعت بالای ۶۰ کیلومتر در ساعت توسط پلیس و دوربین‌ها جریمه می‌شوند.

تور کیش علاوه بر تهران از مبدأهای دیگری که پرواز مستقیم به کیش دارند هم برگزار می‌شود. در حال حاضر، تور کیش از مشهد ، تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، یزد،کرمانشاه، بندرعباس، کرمان، اهواز، بوشهر، گرگان، کاشان، سنندج، ارومیه، ساری، همدان برگزار می شود.

بهتر است غروب‌هایتان را برای هوا و منظره بی‌نظیر ساحل و قدم زدن کنار دریا خالی کنید. برای کنار دریا قدم زدن هم گزینه‌های مختلفی دارید؛ هم منظره کشتی یونانی با بکگراند سرخ غروب هست و هم اسکله‌های چشم‌نوازی مثل اسکله تفریحی با امکاناتی مانند قایق کف شیشه‌ای برای دیدن داخل دریا (البته اگر هوا روشن باشد).

اما کیش آن طوری که شما خیال می‌کنید فقط به مرکز خرید و ساحل رؤیایی‌اش ختم نمی‌شود!

سفر باتو پلتفرمی برای برقرای ارتباط بین آژانسهای گردشگری و کاربران متقاضی خرید تورهای مسافرتی است. [ادامه]

در این بخش تعدادی از جاذبه ها و زیبایی های کیش مانند کشتی یونانی ، ساحل مرجان،بوستان آهوان ، هور کیش ،شهر زیرزمینی کاریز و مراکز خرید کیش ،  که حتما باید از آنها بازدید کنید را به شما معرفی میکنیم.

پیشرفت و توسعه روزافزون در کیش باعث شده است تا افراد زیادی برای اشتغال و کار به این جزیره سفر کرده و در این جزیره اقامت داشته باشند.

Report this page